![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ «Як працювали депутати Одеської міськради: підсумки четвертого року повноважень»
22.05.2020
Спікери: - Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» - Анастасія Матвієнко, менеджерка проєктів Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Шановні журналісти! Задля спільної безпеки ми просимо представників онлайн та друкованих ЗМІ переглядати нашу трансляцію онлайн та ставити питання у коментарях. Після пресконференції ми проведемо брифінг для телеканалів на вулиці, біля входу до приймальні ОДА, аби уникнути скупчення людей. Початок брифінгу — 13:00. Просимо поставитися до цього прохання з розумінням. Контакти: Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України», тел. (048) 716-40-18, e-mail: odesakvu@gmail.com Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 16 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» — ініціатива Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», яка реалізується за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). З 2018 році за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» було розроблено веб-платформу про діяльність місцевих депутатів http://attestation.in.ua За реалізацію заходів проекту в 15-ти регіонах відповідають представники партнерських громадських організацій.
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |