ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Референдуму – быть или испытание демократией
15:46 / 30.12.2005
Референдуму – быть !

24 декабря, около 250 жителей Цюрупинска (сторонников СДПУ (о), Республиканской партии и ВО «Жінки за майбутнє»)вышли на центральную площадь города, чтобы отстоять свои конституционные права.

Случай, беспрецедентный для украинской глубинки, где митинговать выходят, лишь протестуя против роста цен. Хотя прецедент был...

Жителей Цюрупинска возмутило самоуправство главы районного совета Ивана

Клевцова, который единолично лишил их возможности принять участие во всеукраинском референдуме по вопросу членства Украины в НАТО.

Еще 8 ноября более 300 представителей общественности поддержали инициативу

По мнению лидера Херсонского обкома СДПУ (о) Владимира Воюша ,ситуация с волеизъявлением граждан в Цюрупинске может стать серьезным экзаменом для власти. И не только для местной. Народный депутат В. Воюш уже обратился в Генеральную прокуратуру. «Надеюсь, что Генпрокуратура будет стоять на страже закона. Я также направил обращение Президенту Украины, который, как гарант Конституции, должен обеспечить защиту прав граждан», – сказал В.Воюш.

По словам политика, инициативная группа уже обжаловала действия главы райсовета И. Клевцова в районном суде.

Участники митинга обратились за защитой своих конституционных прав к председателю Апелляционного суда области, прокурору, главе облгосадминистрации и председателю областного совета. В случае невыполнения их требований, участники митинга оставили за собой право продолжать акции протеста, потому, что убеждены: право высказать собственное мнение по общегосударственным вопросам в демократическом государстве, каким является Украина, имеют все: и жители столиц, и жители окраин.

Ирина Лесина


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні новини:
19:47 03.03.2024
15:44 03.03.2024
12:45 03.03.2024
12:40 03.03.2024
12:37 03.03.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.020