![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ЗИМА РОБОТИ ДОДАЄ
19.01.2010 / Газета: Каховська зоря / № 5-6 / Тираж: 8000
Колективу райавтодору зима додала роботи по ліквідації наслідків снігової заметілі. Всі сили було кинуто на розчищення в першу чергу 75 кілометрів територіальних доріг, а потім — і шляхів обласного та районного значення. Довелося боротися з великим сніговим затором на ділянці траси Нова Каховка-Армянськ у Чорній Долині. Ліквідували снігові намети на автошляхах до Коробків, Наталівки. Два дні змагалися зі стихією-на занесеному снігом 200-метровому відрізку дороги до Комишанки. Пробили дорогу до Лук'янівки, Остапенко, Федорівки, Волинського... Механізатори працювали вдень і вночі. Особливо слід відзначити Леоніда Тоткала: коли виконав доручене завдання, його покликали на допомогу в с Каїри Горностаївського району. Там, у балці, лише його потужний навантажувач міг здолати снігові замети. На совість потрудилися водій дорожнього механізованого комплексу КДМ-130 Анатолій Пасічник, механізатори Олександр Шевчук, Володимир Скоромний, Микола Чеканар, грейдерист Віктор Ремез. Всіх їх відзначено грамотами керівництва та грошовими преміями облавтодору. Всього ж старанням працівників підрозділу за ці 6 днів розчищено від снігу 352 кілометри доріг, посилано протиожеледною соляною сумішшю понад 640 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна. Доводиться лише шкодувати, що в умовах обмеженого фінансування не можемо з початку року працювати на повну силу. Тому зараз займаємося посипанням сіллю лише аварійно небезпечних ділянок автодоріг у напрямку до Кам'янки-Дніпровської та до Скадовська. Але Каховський райавтодор має достатньо потужностей, щоб виконувати значно більші обсяги робіт. Автор: Богдан БАРАНЕЦЬКИЙ, начальник філії «Каховський райавтодор»
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |