![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Бути чи не бути селищу з водою?
01.02.2010 / Газета: Рідний край / № 5 / Тираж: 1147
Бути чи не бути селищу з водою — таке на часі назріле питання розглядалося на спільному засіданні постійних комісій селищної ради з участю селищного голови Н.В. Фесенко, депутатів, членів виконавчого комітету, спеціалістів ПП «Перемога». Аналізуючи ситуацію з постачанням води для населення, економіст ПП «Перемога» Н.А. Сосна зазначила, що за минулий рік, дбаючи про цю благородну справу, отримано збитків близько 25 тисяч гривень, в тому числі борг від населення складає близько 19 тисяч гривень. Проблемним залишається питання контролю та обліку використаної, вже поданої в мережу води. Незважаючи на встановлені лічильники обліку води, маються значні розбіжності з витратою електроенергії на її подачу, що не співпадає ні з якими нормативними розрахунками. Отже, куди дівається піднята важкою ціною з надр землі вода — невідомо... У своєму виступі керівник ПП «Перемога» Г.М. Дадікян був налаштований радикально: щоб підприємство не збанкрутувало та працювало далі — слід замінити труби водомережі, котрі давно вже вичерпали свій ресурс, та поставити лічильники обліку води безпосередньо перед входом до споживачів. Можна з розумінням поставитися до людей, котрі проживають на других поверхах і справедливо вимагають підвищувати у мережі тиск, аби вода піднялася й до них. Але ж труби вже настільки «гнилі», що такого тиску не витримують, а в результаті — порив за поривом. На ліквідацію таких пошкоджень витрачаються великі кошти. Ось і знову на вулиці Ювілейній є два пориви, а ліквідувати їх за таких складних погодних умов -справа непроста й трудомістка. Заслухавши всі ці проблемні питання, на засіданні комісії було вирішено обговорити та обґрунтувати їх у правовому полі. А саме: розробити заходи щодо притягнення до відповідальності боржників, з можливим опублікуванням їх прізвищ на сторінках районної газети, визначити міри покарання до осіб, котрі несанкціоновано споживають воду поза лічильником, прийняти можливі варіанти фінансування поетапної заміни водомережі першочергово на найбільш аварійних її ділянках. Ці та інші питання будуть подані на затвердження на черговій сесії селищної ради. Автор: Ф. ЯНЬКО
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |