ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ГОТУЮЧИСЬ ДО РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ
19.04.2010 / Газета: Червоний промінь / № 16 / Тираж: 1300

Під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулося засідання Координаційної ради з питань відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 -1945 років, у якому взяв участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Президент України відзначив злагоджену та оперативну роботу Уряду з підготовки святкування. Наступним кроком, на думку Президента, має бути скоординована робота оргкомітету, який очолює Микола Азаров, з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Прем'єр-міністр України повідомив про те, як Уряд виконує Указ Президента про святкування річниці Перемоги, та підкреслив, що всі витрати на святкування передбачені в проекті державного бюджету, і всі необхідні кошти вже зараз виділяються безперебійно. Та зазначив, що розроблений на виконання Указу план передбачає не лише максимально ефективну підготовку до святкування Дня Перемоги, а й заходи щодо суттєвого поліпшення соціального, пенсійного, медичного забезпечення ветеранів війни.

Микола Азаров повідомив, що на сьогодні вже вирішено питання виготовлення ювілейних медалей «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.», які отримають понад 1,8 млн. ветеранів, виділено кошти для спорудження в Києві до 7 травня пам'ятника тричі Герою Радянського Союзу, маршалу авіації Івану Кожедубу. «Більше того, виходячи з доручення Президента, ми зараз знайдемо можливість збільшити виплату інвалідам Великої Вітчизняної війни першої групи з 930 гривень до 1000 гривень і, відповідно, переглянемо суми виплат за другою та третьою групою. Це удвічі перевищить виплати минулого року. Хочу запевнити, що допомогу ветеранам буде виплачено своєчасно, до 5 травня, як це і передбачено Указом Президента», — наголосив Микола Азаров.

Автор: Сервіназ ДЖЕПАРОВА

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013