![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Для поліпшення взаємодії
25.05.2010 / Газета: Вісник Олешшя / № 41-42 / Тираж: 3416
Голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко підписав розпорядження про хід виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України «Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів» З метою поліпшення роботи з виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року № 453-р «Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів» голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко підписав відповідне розпорядження від 30 квітня 2010 року № 372. Згідно з розпорядженням визнано недостатньою роботу за 2009 рік Білозерської, Бериславської, Великоолександрівської, Генічеської, Каланчацької, Каховської, Голопристанської, Складовської та Чаплинської районних державних адміністрацій у частині виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року № 453-р «Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів» та відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації вщ 12 липня 2007 року №775 на підставі відомостей про стан злочинності по районах та містах області. Головам райдержадміністрацій, перерахованим вище, необхідно в другому кварталі 2010 року розглянути на засіданнях колегій питання про стан взаємодії з правоохоронними органами на місцях з профілактики правопорушень та боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Крім того, головам райдержадміністрацій необхідно взяти під особистий контроль виконання спільних заходів УМВС України в Херсонській області та Херсонської обласної державної адміністрації, спрямованих на недопущення загострення криміногенної ситуації в області у зв'язку зі світовою фінансово-економічною кризою. Автор: -
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.023 |