ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




З прокурором не згодні
01.07.2010 / Газета: Новий день / № 27 / Тираж: 36600

Відхилити протест прокурора Бериславського району одноголосно вирішили депутати місцевої райради. Хоча він пропонував відмінити рішення ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,9 га для будівництва готельного комплексу на землях резервного фонду Одрадокам'янської сільради. «Враховуючи, що цим рішенням передача в оренду вказаної земельної ділянки земель державної власності здійснена без проведення земельних торгів, за відсутності встановлених діючим законодавством визначених підстав для передачі ділянки без проведення аукціону, воно підлягає скасуванню»,—зазначив прокурор.

Норми закону про необхідність проведення земельних торгів вступили в дію з 1 січня 2008 року, — прокоментував в. о. начальника Держкомзему в Бе-риславському районі Петро Брек. — Але розпорядження про погодження місця розташування даного об'єкта і надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду було прийнято Бериславською райдержадміністрацією 10 грудня 2007 року. Тобто до строку, який передбачає оформлення права оренди ділянки без проведення аукціону. Тому рішення районної ради не порушує норм чинного законодавства, а протест прокурора необхідно відхилити.

Автор: Олег БАТУРІН

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.026