![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Триває підготовча робота до початку навчального року
26.08.2010 / Газета: Херсонський вісник / № 34 / Тираж: 10000
Станом на 18 серпня в закладах освіти завершується облаштування територій, центральних входів, перевіряється стан системи опалення, водопостачання тощо. Крім того, в контексті підготовки до 1 вересня, за дорученням міського голови Володимира Сальдо, його заступником Сергієм Черевко проведено робочу зустріч за участі начальників Управління освіти та Управління доріг міської ради, а також представників Херсонського міського відділу УМВС України в Херсонській області та відділу ДАІ м. Херсона. «Дуже важливо допомогти школярам швидко адаптуватись до умов міського середовища, адже багато хто відпочивав поза межами міста. Тож, дуже доречно нагадати дітям правила дорожнього руху. Також ми маємо скоординувати дії під час проведення святкових заходів до Дня знань та Дня підприємця», — зазначив С Черевко. Він також повідомив, що у День знань, за домовленістю з керівництвом відділу ДАІ, в місті здійснюватиметься посилене патрулювання найбільш завантажених перехресть та місць, де можливе скупчення людей. Крім того, відповідно до приписів ДАІ, до 28 серпня п. р. поруч зі всіма навчальними закладами міста будуть встановлені нові або відреставровані вже існуючі дорожні знаки. Тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |