![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Газ та електрику — під контроль громади!
07.10.2010 / Газета: Новий день / № 41 / Тираж: 36600
Днями підписана угода про співпрацю енергетиків та газовиків з облдержадміністрацією і обласною радою Документ підписаний за підсумками наради, присвяченої опрацюванню проблемних питань у сфері паливно-енергетичного комплексу області, визначенню шляхів їх вирішення, налагодженню взаємовідносин з ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго», ВАТ «Херсонгаз» та їх структурними підрозділами в районах і містах області. На порядку денному розглядалися питання про інвестиційну програму ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» на 2011 рік, програму розвитку та вдосконалення газорозподільної системи Херсонської області до 2020 року, а також план реконструкції та розвитку газових мереж та обладнання на 2011 рік. За словами губернатора, в області склалася вкрай напружена ситуація у відносинах з енергопостачальними компаніями, заручниками якої стають пересічні громадяни — споживачі їх послуг. «За 9 місяців 2010 року до облдержадміністрації звернулися з приводу питань енергетики 335 громадян, що вдвічі більше, ніж у минулому році, — зазначив Микола Костяк. — Найболючіші питання, які порушуються у зверненнях громадян, це: неналежне енергопостачання, стан електричних мереж, підключення до електропостачання, відновлення газопостачання. Ми не можемо залишатися осторонь наболілих питань громадян, від позитивного вирішення яких залежить їхній добробут, а також імідж влади та довіра до неї». Серед найпроблемніших питань — взяття на баланс ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» безгосподарних повітряних та кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій; встановлення трансформаторних підстанцій при підключенні до електромережі нових електрифікованих вулиць та інших об'єктів інфраструктури населених пунктів за рахунок енергопостачальної компанії; відновлення вуличного освітлення; повернення районним, міськими підрозділам ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» права на виготовлення технічних умов на підключення об'єктів до мережі електропостачання з навантаженням до 10 кВт; узгодження з органами місцевої влади заходів інвестиційної програми'розвитку ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго». Предметом нарікань споживачів у сфері надання населенню послуг з газопостачання є обмеження постачання природного газу споживачам багатоповерхових будинків, при виявленні порушень Правил безпеки систем газЬпостачання окремими споживачами; доповнення новими вимогами раніше виданих технічних умов на проектування об'єктів газопостачання, що призводить до їх численних корегувань. Запропоновано передати на баланс ВАТ «Херсонгаз» газопроводи, що належать сьогодні органам місцевого самоврядування і кооперативам, і без перешкод виготовляти необхідні документи на користування землею під об'єктами газопостачання на територіях селищних та сільських рад. Автор: Анатолій НІКОЛАЄВ
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.193 |