ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОФІЦІЙНО
20.12.2010 / Газета: Червоний промінь / № 51 / Тираж: 1300

АДМІНРЕФОРМИ — КРОК ДО ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Президент України Віктор Янукович на­голошує, що реалізація адміністратив­ної реформи працюватиме на підви­щення ефективності державного управ­ління. Він також переконаний, що значне скорочення кількості держслужбовців дозволить зекономити кошти, які підуть, зокрема, на погашення дефіциту Пенс­ійного фонду.

Глава держави відзначив, що, безумов­но, всі звільнені в ході адміністративної реформи отримають відповідні компен­сації відповідно до чинного законодав­ства.

Водночас Віктор Янукович наголосив, що суттєвий ефект від нинішнього ско­рочення чисельності держслужбовців країна, Державний бюджет відчують лише в 2012 році, «і потім щороку ми матимемо дуже серйозну економію».

Наступним кроком, за словами Пре­зидента, стане значне скорочення скла­ду місцевих адміністрацій та органів місцевого самоврядування. «Ми працю­ватимемо в цьому напрямку, тому що за останні п'ять років чисельність апарату в радах усіх рівнів зросла вдвічі. Збільши­лася кількість працівників і в районних, і в обласних адміністраціях.

Тому будемо обов'язково оптимізову- вати систему державного управління, прибиратимемо дублювання функцій, робитимемо все, щоб ефективність ро­боти виконавчої влади була значно пол­іпшена», — резюмував Віктор Янукович.

Глава держави також нагадав, що ще на початку своєї президентської каденції виступив з ініціативою щодо скорочен­ня коштів на утримання чиновників, і тоді ж прийняв рішення про скорочення удвічі власної зарплати. «Якщо починати щось реформувати — треба починати з себе», — підкреслив Президент.

Автор: Сервіназ ДЖЕПАРОВА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018