![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Новорічні дива руками дорослих
06.01.2011 / Газета: Новий день / № 2 / Тираж: 36600
У Цюрупинський спеціальній загальноосвітній школі, де зі 128 учнів більшість — діти-сироти та інваліди, Новий 2011 рік зустріли з особливо піднесеним настроєм. Тішать око дітлахів та педагогів відремонтовані навчальні кабінети, майстерня, кабінет логопеда і їдальня. 2010-й для закладу запам'ятається й тим, що було укомплектовано та обладнано комп'ютерний клас. — Більшість наших вихованців — знедолені дітки. Ми намагаємося виправити цю ситуацію, наповнивши їхнє дитинство увагою і турботою, добробутом і красою. Дуже важливими є й побутові умови. Всі ремонтні роботи у*нашій школі ми змогли виконати за бюджетні кошти і кошти наших спонсорів та шефів. А найщиріші слова вдячності нашому шефу — Апеляційному суду Херсонської області на чолі з головою Анатолієм Іванищуком, — зауважує директор Цюрупинської спеціальної ЗОШ Алевтина Івашкова. Так, у новорічне свято, до якого вчителі і дітлахи підготували казкову виставу, діти отримали й солодкі подарунки від юридичної установи. Найактивніші школярі, юні актори, співаки і танцюристи, були нагороджені м'якими іграшками. Вінцем свята став смачний солодкий стіл. Ще один подарунок днями надійшов школярам з далекої і теплої Італії. Італійський благодійний фонд Андреа Б'янко за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука» придбав для навчального закладу новий мікроавтобус «Рено- Трафік». Тепер школярі з комфортом їздитимуть на відпочинок до моря і подорожуватимуть визначними місцями своєї Батьківщини. — Велике спасибі усім людям, які разом з нами прагнуть зробити наших дітей щасливими, — говорить Алевтина Василівна. — Кожна добра справа завжди знаходить відгук у дитячому серці. А сиротам та інвалідам допомоги взагалі не буває забагато. Тим паче, у Новий рік, коли усе, про що мріє дитина, повинно здійснюватися. Автор: Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |