![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Молодь «переплюнула» ветеранів
27.01.2011 / Газета: Новий день / № 5 / Тираж: 36600
140 різноманітних заходів було проведено минулого року за підтримки Каховської міської ради з питань молодіжної політики. Подорожі «Партизанськими стежками Криму», «Мандрівка в Грінландію» (організована прихильниками творчості письменника Олександра Гріна), численні волонтерські акції, кінопокази, музичні і поетичні «квартирники», фестивалі і рок-кон- церти — лише маленька частка того, що відбулося у Каховці торік. За кількістю таких заходів цьому місту в області немає рівних, адже в більшості районів вони відбуваються лише на папері і не викликають жодного ентузіазму у чиновників «від сім'ї та молоді». — Мені доводилося чути, що в нашому місті немає молодіжної політики. Я ж на це відповідаю: тоді немає вас, панове, немає и молоді і жодного зацікавлення з вашого боку щось робити, — говорить начальник відділу у справах сім'ї та молоді Каховської міськради Віктор Зубков. — Більшість проведених нами заходів відбулася саме завдяки ініціативі молодих. Так і має бути: саме вони повинні пропонувати свої ідеї, а ми лише можемо допомогти їх втілити. Підсумки та здобутки в галузі молодіжної політики міста стали головною темою традиційного круглого столу, який відбувся у Каховці 22 січня. На його початку заступник міського голови Віталій Черняв- ський привітав усіх з державним святом — Днем соборності — і відзначив, що чи не вперше нинішня каденція депутатського корпусу міської ради значну увагу приділяє молоді. Зокрема, збільшивши видатки на їх заходи і вперше ініціювавши підтримку п'ятого байкерського фестивалю «Тачанка-2011» з міського бюджету. Великого розголосу минулого року отримала й волонтерська акція «Допоможемо музею!», направлена на збирання коштів для відновлення експозиції, присвяченої подіям у Другій світовій війні в музеї історії Каховки. -«Наше завдання було — «переплюнути» ветеранів, які зібрали близько 7 тисяч грн. І нам це вдалося», — пожартував Віктор Зубков. Проте й зібраних за допомогою молоді 14 тис. грн. виявилося недостатньо, щоб завершити експозиції. Тому на круглому столі було запропоновано продовжити волонтерську акцію і в 2011 році. Автор: Олександр ПІТОЄВ
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |