ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Під «парасолькою» влади
24.02.2011 / Газета: Новий день / № 9 / Тираж: 36600

Ситуація на Херсонщині є точним віддзеркаленням перекосів, які останнім часом збурюють всю державу, зазначив під час прес-конференції народний депутат-бютівець Юрій Одарченко. Недо­виконання міського бюджету в обласно­му центрі на пойад два десятки мільйонів гривень засвідчує, що в Херсоні зали­шається досить низькою активність над­ходжень від оренди комунального май­на та землі, суттєво недоотриманий і по­даток на прибуток з фізичних осіб, а отже по кишені громади б'є суттєве зменшен­ня доходів громадян, прихована зай­нятість населення та безробіття. Споді­вання на візит Президента, за словами Одарченка, розвіялися, як пшик, адже краще б йому було побувати на кризо­вих підприємствах, де без втручання держави проблем не подолати. Нардеп упевнений, що безкарне керівництво комбайнобудівного заводу перебуває під кришуванням влади, тому жодних зрушень в роботі херсонських машинобудівників годі чекати, а тим більше по­вернення підприємства в державну власність. Опозиціонерів насторожує і монополізація ринку продажу сільгосп­продукції. «Наживаються якраз не ті, хто вирощує, а ті, хто нахабно спекулює пло­дами праці аграріїв, — переконаний на­родний депутат. — Саме ці товстосуми невдовзі скуповуватимуть і землю в се­лян, аби впливати на політику і контро­лювати стан справ у державі».

Автор: Олена АНТОНЕНКО

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015