ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Херсонщина — в «тіні
07.03.2011 / Газета: Вісник Олешшя / № 19-20 / Тираж: 3416

Херсонська область тоне в бе­зодні тіньових заробітних плат: за шість років кількість трудящих, що працюють офіційно, скоротилося з 450 тис. до 274 тис. Таку заяву зро­била народний депутат України, член Президії ЦК Компартії України Кате­рина Самойлик.

Про це журналістам повідомили в прес-службі нардепа.

К.Самойлик заявила буквально на­ступне. «Згідно статистичнихданих, на сьогоднішній день у Херсонській області налічується більше 600тисяч осіб працездатного віку. З них мен­ше третини працює офіційно. Якщо зрівняти з попередніми роками, то в 2005 році таких людей було 450 ти­сяч,ав2010- уже 274тисячі. Навіть якщо відкинути ту категорію населен­ня регіону (а це більше 100 тисяч чо­ловік), що займається сільським господарством і працює сугубо на себе, не платячи відповідно ні податків, ні відрахувань у Пенсійний фонд, то практично половина жителів Херсон­щини працює «у тіні.

За словами парламентарія, про­відне місце в області по кількості нео­фіційно працевлаштованих громадян займає Херсон. «Критична позиція — пасажироперевезення. Неоформле- них водіїв у кілька разів більше, ніж офіційно працевлаштованих», — відзначила Катерина Самойлик.

Народний депутат також підкрес­лила, що насправді, люди, що пра­цюють офіційно, живуть далеко не припіваючи: «Принаймні, 25 тисяч чоловік одержують зарплату менше мінімальної. При тому, що два роки тому їх було більше 50 тисяч. Чи­сельність почала падати з відходом від влади поплічників Ющенка».

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.333