ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Зустріч губернатора з представниками ЗМІ
07.03.2011 / Газета: Високе поле / № 9 / Тираж: 800

1 березня Микола Костяк провів чергову зустріч із пред­ставниками засобів масової інформації, під час якої роз­повів про підсумки робочого візиту Президента України Віктора Януковича на Херсон­щину. Зокрема мова йшла про подробиці замовлення буду­вання плавучого доку на дер­жавному заводі «Палада». Наше підприємство перемог­ло американську кампанію у тендері, оголошеному бол­гарською стороною. Також Микола Костяк окреслив го­ловні напрямки діяльності об­ласті із виконання спільної угоди між Кабінетом Міністрів, Херсонською обласною радою та Херсонською обласною держаною адміністрацією.

«Я бачу перспективи розвит­ку області. Ми сьогодні гово­римо про реальні здобутки, про ті кроки, які вже зробила ко­манда Віктора Януковича. Поетапно проходить робота з ре­алізації угоди між Кабінетом Міністрів України, Херсон­ською обласною радою та Хер­сонською обласною держаною адміністрацією. Щотижня я заслуховую звіти про виконан­ня угоди: відбудова, зрошення, газифікація населених пунктів. Візит Президентта України — знакова подія для Херсонщи­ни. Віктор Янукович відчув, що Херсонщина працює, підприє­мства відроджуються», — заз­начив голова обласної держав­ної адміністрації.

Також під час спілкування із журналістами Микола Костяк озвучив проект доручення за підсумками робочого візиту Президента України на Херсон­щину. У документі зазначено 21 завдання для виконання, зок­рема щодо підтримки реалі­зації всіх проектів, що були представлені під час розшире­ного засідання комітету з економічних реформ, на якому був присутній Віктор Янукович, вивчення питання про поглиб­лення судноплавної протоки дельти Дніпра для забезпечен­ня проходу високотонажних суден, відновлення діяльності Херсонського аеропорту, роз­робки заходів із відновлення зрошення та протидії підтоп­ленням населених пунктів, прийняття Державної програ­ми розвитку морського та річкового судноплавства, добу­дови 3 корпусу онкологічного диспансеру та закупівлі сучас­ного обладнання для лікарні ім. Луганського, визнання м. Скадовськ містом-курортом державного значення, створен­ня при державному аграрному університеті лабораторії я'кості та сертифікації продукції.

Наприкінці Микола Костяк відповів на запитання пред­ставникам засобів масової інформації.

Автор: -

Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.042