![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Готуючись до нового сезону
14.04.2011 / Газета: Новий день / № 16 / Тираж: 36600
Херсонщина вже сьогодні активно готується до відкриття нового курортного сезону — на пляжах морів ремонтують приміщення баз відпочинку, вивозять сміття, лагодять системи освітлення. Не менш важливим фактором успішного проведення сезону є створення іміджу порівняно дешевого та якісного відпочинку саме на берегах нашої області. За словами голови Скадовської районної ради Олега Старенького, про свою курортну зону район нещодавно гучно заявив відразу на двох міжнародних туристичних форумах, які відбулися у Херсоні та Києві. Про туристичну Херсонщину, на його думку, знають не тільки в Україні, але й за кордоном. Втім, зізнається посадовець, аби повернути місцевим пляжам статус кращих, районній та обласній владі доведеться чимало попрацювати. Протягом останніх років наша курортна зона чимало втратила. В першу чергу через відсутність нормального діалогу керівників пансіонатів з представниками колишньої влади. Сьогодні налагодження ділових стосунків доводиться розпочинати мало не з чистого аркуша, — розповів Олег Старенький. За словами Олега Федоровича, на якісне покращення умов відпочинку необхідні чималі гроші. їх можна було б отримати з податкових відрахувань від самих оздоровчих закладів, от тільки більшість з них зареєстровані поза територією району. З близько 80 баз відпочинку раніше у районі було зареєстровано 45— 47, — говорить Олег Старенький. — Сьогодні їх значно менше. Фактично наші пансіонати прописані за місцем головних підприємств — Дніпропетровськ, Херсон, ^Запоріжжя тощо. Відповідно бюджет району постійно недораховується чималої суми, яку можна було б витратити на покращення умов відпочинку. Навіть незареєстровані у районі заклади раніше краще йшли на співпрацю. Пригадую, спільно з районною владою керівники пансіонатів могли підвищувати умови відпочинку за допомогою спеціальних відрахувань. Було обраховано, яку конкретно суму власники та керівники баз відпочинку повинні внести за одне ліжко-місце для розвитку курортної зони. Ці кошти витрачалися на будівництво полігонів, доріг, відновлення освітлення тощо. Сьогодні владі доводиться розраховувати в першу чергу на себе. Голова райради не береться точно спрогнозувати кількість людей, які цього літа для відпочинку на морі оберуть саме Скадовський район. За його словами, це залежить від багатьох факторів: політичної ситуації в країні, фінансової спроможності людей, офіційних відносин з Росією та Білоруссю, чиї громадяни влітку масово їдуть на Херсонщину, погодних умов тощо. Якщо ж говорити про відносні цифри, то протягом цього літа Скадовський район очікує прийняти не менше чверті мільйона відпочиваючих. Автор: Вадим ЛУБЧАК
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |