ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Навіщо дерева рубати?
12.05.2011 / Газета: Новий день / № 20 / Тираж: 36600

Скарга на вирубку тополь вздовж автотраси Каховка — Коробки надійшла до корпункту «Нового дня». «Щоб обрізати старі дерева, людям доводиться чекати допомоги від сільради дуже довго, — на­писав у своєму листі Олександр Шаповалов із села Коробки Ка­ховського району. — А тут за лічені дні зрубали під коріння сотні то­поль. Нам пояснюють це нібито санітарним оздоровленням, хоча се­ляни нікого про це не просили. І як бути влітку і взимку, коли дорогу засипатиме пилом і снігом?».

— Цю вирубку здійснювало ДП «Херсонагроліс». Ніякого секре­ту тут не було, тим більше, що підприємство отримало усі необхідні дозволи, в тому числі у райдержадміністрації, — коментує голова Коробківської сільради Ігор Сегляник. — Усі вирубані тополі дуже старі й сухі. На їх місці будуть висаджені молоді дерева. Тож жодних проблем тут я не бачу.

Масштабна санітарна вирубка дерев пройшла в квітні і на цент­ральних вулицях Нової Каховки. Зокрема, на вул. Першотравневій були знесені 50 старих акацій і тополь. На їх місці уже висаджено 70 молодих катальп. Деякі новокаховчани теж обурювалися вируб­кою сухих дерев, до яких просто звикли. Проте виконавці робіт із місцевого комунального підприємства вважають, що ці люди про­сто не цікавляться життям свого міста. Адже заміна аварійних на­саджень була запланована ще взимку.

Автор: Олег БАТУРІН

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017