![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Херсоні навчають голів ОСМД
12.05.2011 / Газета: Херсонський вісник / № 19 / Тираж: 10000
Програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства Херсонської області на 2011 — 2014 роки передбачено виконання заходів з підтримки новостворених ОСББ та вже функціонуючих ОСББ шляхом проведення навчань для бажаючих створити об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та семінарів, тренінгів для голів існуючих ОСББ. З метою виконання вказаного заходу управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за рахунок коштів обласного бюджету проводяться семінари, тренінги, конференції для голів функціонуючих ОСББ та навчання з питання організації об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та розвитку інституту управителів житлових будинків для голів новостворених ОСББ. Семінар на тему «Створення ОСББ — пріоритетний напрям реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Херсонської області на 2011-2014 роки» розпочався сьогодні, 11 травня 2011 року, за участі начальника управління житлово- комунального господарства облдержадміністрації Віталія Кузьміна, директора обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидата технічних наук, доцента Сергія Білорусова та голови міської асоціації житлових будинків і комплексів Тетяни Шиліної. Метою семінару було надання слухачам знання щодо доцільності створення ОСББ, основних завдань та предмету діяльності, а також ознайомити їх з законодавчою та нормативно-правовою базою діяльності ОСББ. По закінченню навчання всі його учасники отримають відповідне свідоцтво про підвищення кваліфікації. Такі навчання проходять протягом II та IV кварталів 2011 року. Всього заплановано провести навчання для 7 груп бажаючих створити ОСББ (160 чол.) та 8 груп управляючих та голів ОСББ (200 чол.). Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |