![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
«КЕМЗ»: маленьке диво великої ваги
![]() 24.05.2011 / Газета: Каховська зоря / № 41-42 / Тираж: 8000
На Каховському експериментальному механічному заводі відбулася презентація нового технологічного комплексу з переробки картоплі, виготовленого на замовлення грузинської логістичної компанії «Фуд- Сервіс». Ця компанія планує цього року за допомогою Всесвітнього банку реконструкції та розвитку ввести в дію потужний логістичний центр з приймання, сортування, зберігання та переробки овочів і фруктів. ВАТ «Каховський експериментальний механічний завод» спромігся запропонувати найкращі умови з поставки устаткування і таким чином став одним із стратегічних партнерів по реалізації солідного проекту. Тому голова облдержадміністрації М.Костяк разом із своїми заступниками завітав до Каховки, щоб поближче познайомитися з унікальним підприємством, і не приховував, що зробив для себе відкриття. Адже він саме повернувся з Італії, де вивчав можливості придбання устаткування для переробки плодоовочевої продукції, і потиху заздрив: «От якби у нас був такий завод...». А виявляється, що на Херсонщині такий завод є! Голова правління ВАТ «КЕМЗ», депутат обласної ради І.Бжезиць- кий розповів гостям про історію заводу, про виробництво, створене руками його батька, Володимира Олександровича, про роки занепаду к відродження, про результати намагань ядра трудового колективу налагодити виробництво і знайти «свого» споживача. І заводчанам це вдалося. Показовий приклад навів і голова Асоціації «Овочі України» Л.Волосковець: Ми замовляли в Санкт- Петербурзі устаткування, а нам підказали адресу... Каховського експериментального заводу. Тож Каховщина поставлятиме не лише овочі, а й технології по їх переробці. Його підтримав і Почесний президент компанії «Чумак», один з перших партнерів «КЕМЗу», К.Стурен: В Україні є розумні інженери, вмілі руки, тож машини можна виробляти самим, а не купувати утридорога за кордоном. Приватний підприємець О.Сипенко поділився досвідом співпраці: - Ми придбали комплекс, були приємно вражені: перемили 3 тисячі тонн картоплі — і жодної по- ламки! Комплекс потужністю 5 тонн картоплі за годину було продемонстровано в дії. На його проектування і виготовлення знадобилося всього 4 місяці, і техніка учора відправлена до Грузії. На прощання М.Костяк зауважив, що сьогодні відбулася знакова подія, бо відкриває великі перспективи не лише перед заводом, а й усією Херсонщиною, йдеться про дуже важливу для нашого овочевого краю справу. Подякував заводчанам за їхню роботу, побажав успіхів і запевнив, що готовий підставити своє плече для розширення виробництва, залучення нових замовників і партнерів. Автор: -
|
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській області ветеранів та їхні родини запрошують приєднуватися до проекту «Реабілітація танцем».
![]() Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 27.10.2011 / Акценти
![]() 00:00 27.10.2011 / Акценти
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |