ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Голопристанський район — учасник проекту USAID «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність»
30.05.2011 / Газета: Голопристанський вісник / № 21 / Тираж: 2200

18 травня 2011 року з робочим візитом відвідали район Анатолій Соловйов — головний радник з пи­тань стратегічного планування та економічного розвитку Проекту USAID ЛІНК, Юлія Реєбер — началь­ник Головного управління еконо­міки обласної державної адмініст­рації.

Гості зустрілися з першим за­ступником голови районної дер­жавної адміністрації Куркотіловим О.П., міським головою Негрою А.П., начальниками управління економіки та агропромислового розвитку районної державної адміністрації Риженко Ю.М. і Мінєє- вим В.А., представниками малого та середнього бізнесу. Прозвуча­ли переконливі аргументи, базо­вані на сильних сторонах Голо- пристанського району, щодо до­помоги у підвищенні його конку­рентоспроможності.

Цьому візиту передувала участь представницької делегації району на чолі з головами районної дер­жавної адміністрації Моревим О.О. та районної ради Поповим Г.В. Форумі «Регіональна конкуренто­спроможність», що відбувся у м. Херсон 27 квітня 2011 року. На форумі було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з регіо­нальною конкурентоспроможністю, серед яких — важливість конкурент­ного середовища, роль агломера­цій, досконалість бізнесу, залучен­ня прямих іноземних інвестицій, впровадження інновацій, земельно- правові аспекти інвестування та пуб­лічно-приватне партнерство.

Згідно з домовленістю, досяг­нутою ще в серпні 2010 року, Миколаїв, Херсон, разом з прилеглими районами обох областей, до яких увійшли Голопристан­ський, Цюрупинський, Білозерський райони, незабаром мають розпочати процес стратегічного планування для розробки спільної стратегії регіональної конкуренто­спроможності своєї агломерації за методологічної підтримки з боку USAID ЛІНК.

Автор: Юлія РИЖЕНКО, начальник управління економіки райдержадміністрації

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016