![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Жнива стартували
27.06.2011 / Газета: Слава праці / № 25 / Тираж: 1880
21 червня відбулася районна семінар-нарада про хід підготовки зернозбирального комплексу до збирання ранніх зернових, де сільгосп-товаровиробники обговорили всі нюанси поточних жнив. Пленарна частина відбулася в управлінні агропромислового розвитку, а практична -на базі TOB «Рис України». Тут було оглянуто новітню техніку, яку має господарство та поля озимого і ярового ячменю. Велика подяка керівнику Носову І.Б. та працівникам господарства за високий рівень підготовки практичної частини. «Таврида-Плюс», TOB СП «Українські рисові системи». Серед фермерських господарств це «Брат-2» та «Агро-спектр». Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |