|
ВАРТО СПРОБУВАТИ
03.07.2011 / Газета: Червоний промінь / № 26 / Тираж: 1300
Роль тваринництва в нашому житті важко переоцінити. Це і молочні продукти, і м'ясні, і яйця. Та через занепад цієї галузі виробляємо їх дуже мало, та й ціни на ці необхідні харчі на ринку захмарні. Тож не кожен може дозволити собі бачити їх щодня на своєму столі при низьких зарплатах і мізерних пенсіях. Щоб досягти їх здешевлення, слід відродити молочні ферми, сприяти розвитку міні-ферм, нарощувати поголів'я свиней і птиці. Тим більше, що годувати тварин є чим, слід лише все правильно організувати. Починаючи з 1998 року мене неодноразово обирали депутатом селищної ради. Завжди старалася допомогти всім, чим можу, своїм виборцям — жителям вулиці Шмідта. Тож зараз хочу поділитися своїми враженнями стосовно нашої спілки громадян власників великої рогатої худоби. Не секрет, що майже в кожному дворі на нашій вулиці є одна, ато й більше корів. З 2000 року ми стали їх випасати на поду одним стадом. До нас приєдналися й'власники корів з інших вулиць. Згодом, на вимогу часу, довелося організовувати спілку власників великої рогатої худоби. Божземля, на якій паслися корівки, — це земля запасу селищної ради, і її слід було взяти в оренду. В червні 2010 року ми провели загальні збори власників худоби, створили спілку, і мене одноголосно було обрано її головою. Почалася копітка робота з оформлення землі. Раніше мені не доводилося займатися такою справою. Написавши зая ву в селищній раді, ми отримали розпорядження голови рай- держадміністрації про надання дозволу про передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби. До речі, цц доволі немаленька площа — 156,7659 га. Термін дії договору оренди становить 49 років. Навесні цю землю ми поділили й кожному власнику дісталась своя частка. Влітку, провівши ще раз загальні збори, вирішили, як будемо костити сіно. Спочатку хотіли скосити і поділити його на всіх членів спілки. Та потім дійшли спільної думки, що на своїй ділянці кожен власник працюватиме сам. Тож всі залишились задоволеними,працювали, як комахи, цілий тиждень, допоки справилися з сінокосом. Все це вже позаду, ми здобули великий досвід спільної роботи, і я дуже вдячна всім, хто допомагав отримати землю в оренду, хто підтримував словом і ділом. Велике спасибі голові райдержадміністрації Олександру Шилкіну, голові селищної ради Олександру Грушку, начальнику відділу Держкомзему в Нижньосіро- гозькому районі Анатолію Кач- карову, землевпоряднику селищної ради Сергію Конюху, керівнику реєстраційного офісу Івану Вірченку за допомогу в оформленні всіх документів, членам спілки Тетяні Сердюк, Віктору Бондарю, Івану Шефе- ру, Леоніду Гончарову, Сергію Сердюку, Григорію Онищенку, Світлані Куриленко, які, незважаючи на свою зайнятість, допомагали розміряти і поділити ділянки. Автор: Галина ГОНЧАРОВА, депутат селищної ради. смт Нижні Сірогози.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |