![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Поля у бур'янах
03.07.2011 / Газета: Каховська зоря / № 53-54 / Тираж: 8000
Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації В.Сторчака створена і розпочала роботу комісія по обстеженню звітованих парових площ по сільгоспвиробниках. На меті — визначення рівня ефективності використання сільськогосподарських площ. Річ у тім, що багато фермерських господарств з року в рік звітують про те, що їхні землі — під парами. Що ж насправді? Комісія виявила: у фермерському господарстві «Морозова» (с.Комишанка) на так званих парах посіяно гарбузи, «Любава-Ю» (смт. Любимівка) — соняшник і ярий ячмінь, «Надія» (с.Мапокаховка) — капусту і картоплю. На лице — ухилення від сплати податків. ФГ «Надія» з Архангельської Слободи не звітувало взагалі, зате всю площу засіяно озимою пшеницею. Те ж саме можна сказати і про TOB «Сатурн», де посіяно сою, ФГ «Світоч» посіяло соняшник і ячмінь. А ще гірше, коли земля не обробляється взагалі. Заросла бур'янами рілля у фермерських господарствах «Меліса» і «Катрін» (Волинська сільська рада), «Росток- Агро» і «Берізка» (Розолюксембурзька сільрада). Комісія здійснила повне обстеження Волинської сільської ради, яка виявилася своєрідним «рекордсменом» по занедбаних сільгоспугіддях площею майже в тисячу гектарів. Кілька років не обробляються і заросли бур'янами близько 716 гектарів у TOB «Д-3 «Агропроект»; в ПП «Пашаєв» -178 гектарів. Наступному повному обстеженню буде піддано поля Червоноперекопської сільської ради. Автор: Раїса ВЛАСЕНКО, в.о. начальника управління агропромислового розвитку
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.032 |