ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Жнива-2011
18.07.2011 / Газета: Рідний край / № 29 / Тираж: 1147

Цього року зерновими культурами в районі засіяно 32563 гектари. Ранні зернові культури належить збирати з площі 28520 гектарів, з них озимі культури розміщено на 22786,3 га, в тому числі озима пшениця — 19522,6 га, озимий ячмінь — 3263,6 га. Ранні ярові культури займають площу 5734 га. Це переважно ячмінь — 5614 га та 120 га ярової пшениці.

Звичайно, плани та бажання на урожай були доволі амбітними. Але така вже наша участь, що урожай цей доводиться вирощувати в зоні ризикованого землеробства. У період дозрівання зернових культур на їх урожайність негативно вплинула спека, а також запізнілі для пшениці, а особливо для ячменю, липневі дощі.

Жнива-2011 — це період надзвичайно напруженої роботи. Адже в цілому по району сезонне навантаження на один комбайн становить 352 га при оптимальному 180 га, а в Ушкальській сільській та Верхньорогачицькіи селищній радах і того більше — понад 400 га на 1 комбайн. Звичайно, сільгоспвиробники подбали про те, щоб залучити на жнива високопродуктивні комбаини з-за меж району, але напруга в роботі однак запишається високою.

На цьогорічних жнивах намолочено 8370 тонн озимого ячменю. Урожайність — 27 центнерів з гектара. Скошено та обмолочено вже половину площ ярового ячменю. Його отримується по 20,2 цнт/га, валовий намолот вже превищив 5 тисяч тонн зерна.

Повним ходом йдуть жнива на пшеничних полях. Першими в районі закінчили збирання озимої пшениці фермерські господарства «Євгенія» (керівник О.В. Ро- маній, площа збирання 124 га), «Росток» (В.Д. Малахов, 440 га) і отримали урожайність по ЗО центнерів з гектара. На такому ж рівні тримається урожайність озимої пшениці у фермерських госпдарства «ММФ», «Аркадія» (керівники М.Ф. Міщенко, А.А. Виселко).

В цілому по району станом на 13 липня озиму пшеницю скошено і обмолоченона площі 7450 га, намолочено 22500 тонн зерна.

Автор: За даними управління агропромислова розвитку райдержадміністрації

Пошук:
розширений

Вікторія Марченко
«Укриття в школах — не формальність, а базовий обов’язок влади»: експертна думка Вікторії Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.019