![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Незабаром розпочне роботу Автотранспортний Холдинг
01.08.2011 / Газета: Голопристанський вісник / № 30 / Тираж: 2200
Для якісного та комфортного перевезення пасажирів автотранспортом на Херсонщині планується створити мережу автотранспортних підприємств через створення Холдингів (5-7 на область). З цією метою 26 липня Голопристанщину відвідав голова Херсонської обласної державної адміністрації М.М. Костяк — для детальнішого обговорення впровадження проекту з головою районної державної адміністрації О.О. Моревим, інвесторами та представниками приватного акціонерного товариства «Голопристанське автотранспортне підприємство N916540». ПрАТ «Голопристанське автотранспортне підприємство N° 16540» було засноване ще в 1946 році як Голопристанська авторота, з віх пір спеціалізується на перевезеннях пасажирів та вантажів. Тож на базі цього підприємства вже найближчим часом і розпочне свою роботу Автотранспортний Холдинг, завдяки роботі якого будуть створені нові маршрути по Голопристанському району. До обслуговування планується долучити 10 населених пунктів: Очаківське, Краснознам'янка, Чорноморське, Лиманівка, Суворівка, Олексіївка, Дружинка, Жовтневе, Добропілля, Київката населені пункти сусідніх південних районів. Маршрути обслуговуватимуться придбаними завдяки залученим інвестиціям новими, комфортабельними, зручними для пасажирів автобусами в кількості 7 одиниць. І це тільки початок. Попереду — наполеглива і кропітка робота щодо забезпечення населення Голопри- станського району зокрема та Херсонщини в цілому якісними автоперевізними послугами. Отже, голопристанці, як завжди, перші! Ми починаємо пілотций проект, у якого велике майбутнє. Автор: Юлія РИЖЕНКО, завідувач сектора з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату РДА
|
Пошук:
![]() Вікторія Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016 |