ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



П'ять гривень за проїзд?
04.08.2011 / Газета: Новий день / № 32 / Тираж: 36600

Про таку вартість разового проїзду у маршрутних таксі у Херсоні днями говорили на громадських слуханнях щодо роботи міського пасажирського транспорту у нічний час.

За інформацією начальника управління транспорту і зв'язку міської ради Олексія Жакуна, представники фірм- перевізників зверталися до нього з пропозицією встановити плату за проїзд у міських маршрутних автобусах в нічний час у розмірі від 5 до 8 гривень. Але за результатами експертизи запропонованих перевізниками тарифів, проведеної спеціалістами ДП «Херсонавто- транссервіс», було рекомендовано встановити тариф у розмірі 5 гривень.

Учасники громадських слухань — мешканці міста, представники управління транспорту і зв'язку, депутати міської ради та керівники транспортних підприємств, які забезпечують перевезення пасажирів автомобільним транспортом, — зійшлися на думці, що за повноцінну роботу громадського транспорту у нічний час (з 22.00 до 00.00) 2-гривневої вартості денного проїзду буде недостатньо.

Автор: Нестор ДИМ

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018