![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
З чим дійшли до «екватора»?
09.08.2011 / Газета: Слава праці / № 31 / Тираж: 1880
На липневому засіданні колегії районної державної адміністрації підсумовували роботу структурних підрозділів щодо виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району за перше півріччя 2011 року. З якими набутками підійшли до своєрідного «екватора» року господарники, товаровиробники, працівники бюджетної сфери і які резерви ще не задіяно ми будемо інформувати читачів короткими повідомленнями із звіту управління економіки районної державної адміністрації. динаміка промислового виробництва протягом січня-червня 2011 року характеризується зниженням темпів промислового виробництва і складає до обсягів минулого року 88,1%. Підприємствами району вироблено продукції на суму 37362,3 тис.грн. Найбільша питома вага — 79,2% — належить ПАТ «Капанчацький маслозавод». Разом з тим, у порівнянні до минулого року зросли темпи виробництва хліба та хлібобулочних виробів — 152,6%, висівок пшеничних — 178,5%. Протягом звітного періоду промислові підприємства забезпечували своєчасну та у повному обсязі виплату заробітної плати, обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, від результатів господарської діяльності отримали прибутки. • в агропромисловому комплексі забезпечено зростання обсягів валової продукції сільського господарства у порівнянні до відповідного періоду минулого року на 107,6%. Продукції сільського господарства за півріччя вироблено на загальну суму 34619 тис.грн., утому числі рослинництва — 24019 тис.грн., тваринництва- 10600 тис. грн. Станом на 1 липня у господарствах району всіх форм власності утримується 7011 голів великої рогатої худоби, у тому числі 4123 корови, 3468 свиней, 4626 овець і кіз, більше 141 тися-чі голів птиці. Поголів'я усіх видів тварин проти минулого року 1 збільшилось. Протягом півріччя промислові підприємства, сільськогосподарські товариства та фермерські господарства брали участь у ярмаркових заходах на території району, області. У червні поточного року ПАТ «Капанчацький маслозавод», «Червоний чабан» та ПрАТ «Красний Чабан» представляли свої експонати на виставці-ярмарку у Києві «Агро- 2011», посівши призові місця. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |