ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОГА инвентаризовала оросительные системы области
10:03 / 26.09.2011

ХЕРСОН, 26 СЕНТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонская облгосадминистрация 19 сентября образовала комиссию по вопросам проведения в области инвентаризации орошаемых земель, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 26 сентября сообщили в пресс-службе Херсонской облгосадминистрации.

По данным источника, комиссия образована для оперативного и качественного выполнения задач, определенных Министерством аграрной политики и продовольствия Украины (телеграмма от 09 сентября 2011 года № 37-13-3-11/13740) по инвентаризации мелиорированных площадей сельскохозяйственных угодий (на которых расположены объекты инженерной инфраструктуры, внутрихозяйственных мелиоративных систем) по передаче их в государственную собственность, а также для выяснения реального технического состояния оросительных систем и фактического использования орошаемых угодий в области.

Согласно распоряжению, срочно образованные соответствующие комиссии райгосадминистраций и горисполкомов до 20 сентября 2011 года должны были обеспечить проведение сплошной инвентаризации внутрихозяйственных мелиоративных систем, до 22 сентября 2011 года предоставить Комиссии сводные данные о проведенной инвентаризации.

Комиссия до 23 сентября 2011 года обеспечила обобщение материалов и результаты предоставила Министерству аграрной политики и продовольствия Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:23 10.01.2026
10:37 10.01.2026
10:34 10.01.2026
10:22 10.01.2026
10:20 10.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.057