ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




30,6 тысяч гектаров ярового ячменя уже посеяно на Херсонщине
11:22 / 04.03.2013

ХЕРСОН, 04 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Херсонской области начаты весенне-полевые работы и уже посеяно 30,6 тыс. га ярового ячменя, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

По информации пресс-службы Херсонской областной государственной администрации, об этом сообщила и. о. начальника Главного управления агропромышленного развития облгосадминистрации Надежда Ланкина на областном селекторном совещании, которое провел председатель ОГА Николай Костяк.

По данным ГУ агропромразвития, на сегодняшний день в области посеяно 30,6 тыс. га ярового ячменя.

Всходы озимых зерновых по области получены на площади 520,9 тыс. га, что составляет 98% от посеянного. Удобрено 270,2 тыс. га озимых зерновых.

Кроме того, семян яровых зерновых культур при задании 48,8 тыс. тонн, засыпано 51,8 тыс. тонн, или 106%, из них кондиционных 105%.

«Чтобы выдержать зерновую группу на уровне 841,6 тыс. га, с сельхозтоваропроизводителями отработана структура посевных площадей, расширяются площади посева кукурузы на зерно, которой планируется посеять 57,6 тыс. га, в том числе на орошении 31,4 тыс. га», — отметила Н. Ланкина.

Наибольшие площади посева кукурузы планируются в Горностаевском, Чаплинском, Скадовском районах.

Н. Костяк дал поручение главам районных государственных администраций, городским головам обеспечить проведение организационной работы по ускорению удобрения посевов озимых культур урожая 2013 года и завершить ее в течение 7-10 дней.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:03 02.01.2026
16:59 02.01.2026
15:34 02.01.2026
13:23 02.01.2026
12:08 02.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.284