ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Завтра Херсонская кондитерская фабрика может прекратить работу» — мнение
15:08 / 19.07.2005

ХЕРСОН, 19 ИЮЛЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — «Завтра Херсонская кондитерская фабрика может прекратить работу», — заявила корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» заместитель директора АОЗТ «Херсонская кондитерская фабрика» Людмила Руднева.

Такое решение было принято вчера, на экстренном совещании у директора предприятия.

«Его причиной стало практическое отсутствие сырьевой базы. В последнее время на фабрике работали только несколько цехов. И вот сегодня мы стоим перед фактом закрытия предприятия» — заявила Людмила Руднева.

Также она добавила, что без работы могут остаться 480 человек.

«Мы держим связь с коллегами из регионов, в большинстве из них подобная ситуация. Они заявляют, что у всех нет сахара. Работает только фабрика «Рошен». Мы ждем решения Всеукраинского антимонопольного комитета, который сегодня займется проблемой нашей отрасли», — сказала Л. Руднева.

Херсонская кондитерская фабрика использует в производстве 500 тонн сахара в месяц .


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.397