ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Холдинг MTI арендовал 1200 кв.мв ТРЦ Fabrika в Херсоне
13:59 / 01.09.2011

ХЕРСОН, 01 СЕНТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Международная консалтинговая компания СB Richard Ellis, которая выступает агентом по сдаче в аренду ТРЦ Fabrika в Херсоне, объявила о заключении договора аренды в ТРЦ с холдингом MTI, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 1 сентября сообщил Арендатор.ру.

По данным источника, общая площадь арендованных помещений составляет 1200 кв.м.

Согласно договору, в составе ТРЦ Fabrika откроются такие бренды розничных обувных магазинов MTI, как: «Интертоп», Plato, Kidditop, Ecco, Geox, Timberland. Также компания МТI откроет в ТРЦ магазин компьютерной техники и электроники Prоtoria.

Как сообщалось ранее, СB Richard Ellis уже привлекла в данный проект гипермаркет «Сильпо», супермаркет электроники и бытовой техники Comfy, компанию Biz2kart, которая откроет первый в Херсоне крытый картинг, и сеть фитнес-клубов Sport Life.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:27 31.03.2026
11:43 31.03.2026
11:38 31.03.2026
11:19 31.03.2026
10:29 31.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.033