ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Мэр представил нового руководителя «Херсонтеплоэнерго»
17:52 / 04.11.2011

ОДЕССА, 04 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонский городской голова Владимир Сальдо сегодня, 4 ноября, официально представил коллективу городского коммунального предприятия «Херсонтеплоэнерго» нового руководителя, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 4 ноября, в Управлении общественных связей Херсонского городского совета.

По информации Управления, согласно распоряжению мэра, на эту должность назначен Владимир Пепель.

«Прежний руководитель предприятия Борис Бурман, который уволился по собственному желанию, подтвердил свою готовность всесторонне помогать новому руководству в работе с коллективом, делиться опытом 38-летней работы на предприятии.

В. Пепель, в свою очередь, принял установку городского головы и его первого заместителя Василия Котенкова: «идти лишь вперед, держа флаг успешного предприятия»», — отметили в Управлении.

Экс-руководитель предприятия Б. Бурман «за значительный личный вклад в обеспечение населения города качественными услугами тепло- и горячего водоснабжения, развитие отрасли теплоснабжения в Херсоне, воплощение на практике работы инновационных технологий и профессионализм» награжден Почетной грамотой городского головы.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
14:25 22.01.2026
14:21 22.01.2026
13:53 22.01.2026
12:21 22.01.2026
12:09 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.784