ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



40% нелегальных работников ГНА в Херсонской области выявила в сфере торговли
14:05 / 24.10.2011

ХЕРСОН, 24 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 39,23% из выявленных нелегальных работников налоговая в Херсонской области обнаружила с начала 2011 года в сфере торговли, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 24 октября сообщили в пресс-службе Государственной налоговой администрации в Херсонской области.

Как говорится в сообщении, в ходе комплексных контрольных мероприятий были выявлены 4899 физических лиц, работа которых использовалась без надлежащего оформления трудовых отношений и уплаты налогов.

Как отмечают в ГНА, более всего трудовоая эксплуатация распространена в розничной и оптовой торговле. Здесь обнаружены 1922 «нелегальных» нанятых работниа, в сельском хозяйстве — 1823, в сфере общественного питания — 370, пассажирских перевозок — 68, предоставления бытовых услуг — 716.

Работодатели-нарушители дополнительно уплатили в бюджет свыше миллиона гривен налогов и платежей.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026
09:43 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.108