![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
160 миллионов гривен налогов поступило в январе в бюджеты всех уровней на Херсонщине
11:38 / 15.02.2013
ХЕРСОН, 15 ФЕВРАЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В январе 2013 года в бюджеты всех уровней Херсонской области поступило 160,5 млн. грн. налогов и сборов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 15 февраля, в пресс-службе ГНС в Херсонской области. По информации пресс-службы, В январе 2013 года в бюджеты всех уровней Херсонской области поступило 160,5 млн. грн. налогов и сборов. По сравнению с прошлогодним периодом поступления выросли на 24 миллиона гривен. В разрезе налогов вдвое увеличилась уплата единого налога, на 14 млн. грн. – поступления платы за землю, на 4 млн. грн. — акцизного налога, на 6,5 млн. – налога на доходы физических лиц. Как отмечают в пресс-службе, первый месяц нового года показался наиболее удачным для херсонских агентств недвижимости и риэлтеров. От операций с недвижимостью, сдачи жилья в наем и услуг юридическим лицам поступило вдвое больше налогов и сборов, чем в январе 2012 года. Удельный вес этой деятельности в сводном бюджете сразу вырос до 1,5%, а уплата налогов и сборов – до 2,4 миллиона гривен. При этом предприятиям гостиничной и ресторанной сферы Херсонщины не хватило полмиллиона гривен, чтобы достичь прошлогоднего уровня уплаты налогов и сборов. В январе гостиничный и ресторанный бизнес области заплатил в бюджет около 4 миллионов гривен. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:29 28.03.2026
12:02 28.03.2026
10:58 28.03.2026
10:51 28.03.2026
10:22 28.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.178 |