ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



290 тысяч гривен поступило за полгода в бюджет Херсонской области за счет лесных ресурсов
11:36 / 17.07.2014

ХЕРСОН, 17 ИЮЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За полгода в бюджет Херсонской области за счет лесных ресурсов поступило 290 тыс. грн. налоговых сборов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 17 июля, в пресс-службе Главного управления Миндоходов в Херсонской области.

В пресс-службе сообщили, что бюджет области наполняется, в том числе и за счет лесных ресурсов. Так, за шесть месяцев 2014 пользователи лесных ресурсов перечислили в бюджет 290,2 тыс. грн., Что на 156,4 тыс. грн. больше доведенного показателя.

Наибольшие суммы сбора обеспечиваются плательщиками Цюрупинского и Голопристанского районов.

Объектом обложения сбором в регионе является древесина заготовленная во время улучшения качественного состава лесов, расчистки лесных участков, второстепенные лесные материалы и побочные лесные пользования.

С более подробной информацией о сборе за специальное использование лесных ресурсов, можно ознакомиться в разделе XVII Налогового кодекса Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
20:01 11.02.2026
17:38 11.02.2026
16:58 11.02.2026
16:10 11.02.2026
15:53 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.125