![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Пользователи водных ресурсов Херсонщины в июле уплатили в бюджет 2,8 миллиона гривен
16:04 / 11.08.2014
ХЕРСОН, 11 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пользователи водных ресурсов Херсонщины в июле уплатили в сводный бюджет 2,8 млн. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 11 августа, агентству сообщили в пресс-службе Главного управления Миндоходов в Херсонской области. Как сообщили в пресс-службе, в июле плательщики сбора за специальное использование водных ресурсов направили в сводный бюджет 2,8 млн. грн., В том числе в областной бюджет поступило 1,4 млн. грн. По сравнению с аналогичным периодом прошлого года поступления увеличились на 0,2 млн. грн. Сейчас определяющим плательщиком сбора за специальное использование водных ресурсов остается Каховская ГЭС им. Непорожнего, которая обеспечила в июле более 90% общих поступлений сбора в Херсонской области. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:30 22.07.2026
17:24 22.07.2026
16:36 22.07.2026
16:23 22.07.2026
16:13 22.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |