![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Херсонское облотделение АМКУ оштрафовало 9 автоперевозчиков за антиконкурентные действия
14:58 / 06.10.2008
ХЕРСОН, 06 ОКТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонское областное отделение АМКУ оштрафовало КП «Херсонкоммунтранссервис», КП «Херсонгоравтопарк», ПП «Корнет-Стиль», ЧФ «Мис», ОАО «Рембыттехника», ООО «Иксора», ОАО «ХАТП-16527», Предприятие «Афганец», ПП «Союзавто» на 24,5 тыс. гривен в целом за антиконкурентные согласованные действия, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили в пресс-службе Херсонского областного отделения АМКУ. Как установило Отделение, перевозчики, согласовав между собою тариф на проезд в городском автотранспорте, обратились в Херсонский горсовет с общим письмом о согласовании повышения до 2 гривен платы за проезд. При этом автоперевозчики не предоставили экономического обоснования такой стоимости проезда. Вместе с тем предъявленная перевозчиками информация свидетельствует, что, в соответствии с затратами, расчетная стоимость проезда у разных перевозчиков значительно колеблется. В результате орган местного самоуправления не согласовал этот тариф. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
11:24 19.02.2026
11:09 19.02.2026
10:47 19.02.2026
10:32 19.02.2026
10:12 19.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.833 |