ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



43 банковских учреждения зарегистрированы в налоговых органах Херсонской области
10:49 / 10.11.2008

ХЕРСОН, 10 НОЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На 1 ноября 2008 года в налоговых органах Херсонской области зарегистрированы 43 банковских учреждения, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщила заведующая сектором контроля за финансовыми учреждениями и операциями в сфере ВЭД Лилия Баклан.

При этом ГНА подчеркивает, что характерной чертой Херсонской области является то, что такую деятельность осуществляют лишь филиалы банков.

За 9 месяцев 2008 года банковские филиалы уплатили налогов и неналоговых платежей на общую сумму почти 27,5 млн. гривен (в т.ч. налога на прибыль в сумме свыше 13 млн. гривен, что в 1,6 раза больше, чем за аналогичный период 2007 года).

Специалисты налоговых органов области за 10 месяцев нынешнего года провели 19 проверок филиалов банковских учреждений. По их результатам доначислены в бюджет налогов и неналоговых платежей вместе с финансовыми санкциями на общую сумму 66,8 тыс. гривен.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:16 18.02.2026
16:51 18.02.2026
16:08 18.02.2026
15:42 18.02.2026
15:20 18.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.375