ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




МПП «Таврия» при производстве питьевой воды «Хрусталь» использовало воду из водопровода
17:33 / 02.08.2010

ХЕРСОН, 02 АВГУСТА 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В июле 2010 года ГП «Херсонстандартметрология» при проведении проверки МПП «Таврия» выяснило, что при производстве воды питьевой дополнительной обработки «Хрусталь» (сильно газированной и негазированной) используется вода из водопроводной сети пгт. Нововоронцовка и очищается комплексом водоподготовки с модулем обратного осмоса, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 2 августа сообщили в ГП «Херсонстандартметрология».

Как говорится в сообщении, при этом на этикетках было указано, что для изготовления воды питьевой дополнительной обработки «Хрусталь» (сильно газированной и негазированной) водозабор осуществляется из артскважины №14-148 с. Хрещеновка. По предоставленному протоколу испытаний воды питьевой из водопроводной сети пгт. Нововоронцовка вода питьевая после обработки не отвечает требованиям нормативных документов по завышенной общей жесткости, сухому остатку и содержимому сульфатов, после обработки протоколы не предоставлены.

По результатам проведенной проверки предприятию запрещена реализация воды питьевой дополнительной обработки «Хрусталь», предоставлено предписание об устранении недостатков, на ответственное лицо составлен протокол об административном правонарушении.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:51 26.12.2025
16:33 26.12.2025
16:28 26.12.2025
16:17 26.12.2025
15:56 26.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.662