ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОВА: Херсонщина продовжує отримувати допомогу від закордонних партнерів України
14:21 / 13.05.2025
Влада

ОДЕСА, 13 ТРАВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Завдяки міжнародним партнерам гуманітарні вантажі продовжують надходити до громад Херсонщини.

Жителі Тягинської громади отримали 775 наборів від благодійної організації «ADRA Ukraine» у межах програми World Food Programme. Ще 820 пакунків надала американська організація Global Empowerment Mission.

У Білозерській громаді завдяки підтримці партнерів з World Central Kitchen понад 60 продуктових наборів надійшли до Незламного, Ромашкового та Дніпровського. Крім того, більше сотні пакунків із продуктами та овочами отримали мешканці Кізомиського старостату.

Також Парафія Мучеників Макавейських спільно з організацією Knights of Columbus передали майже півтисячі продуктових наборів переселенцям у Високопіллі.

Дякуємо усім, хто долучається до підтримки мешканців Херсонщини!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Відверта і стильна Лєра Мандзюк 24 травня вразить Одесу яскравим «Культурним стендапом»
24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.

Останні новини:
10:37 23.05.2026
10:01 23.05.2026
09:58 23.05.2026
09:10 23.05.2026
09:08 23.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013