ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Дефицит бюджета Новой Каховки на 2005 год, по проекту Минфина,составит 2,2 млн.гривен
15:39 / 11.10.2005

ХЕРСОНСКАЯ ОБЛАСТЬ, 11 ОКТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Дефицит бюджета Новой Каховки на 2005 год, согласно проекту Минфина, составляет 2,2 млн.гривен.Об этом сегодня, на пресс-конференции в горисполкоме сообщил первый заместитель мэра Новой Каховки Алексей Винник, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

По его словам, если Кабмин утвердит предварительные расчеты Минфина по бюджету на 2006 год, то в Новой Каховке может возникнуть вопрос о закрытии 3 общеобразовательных школ, 4 внешкольных заведения и некоторых объектов здравоохранения.

«Однако, власти, конечно, не пойдут на такой шаг», — сказал А. Винник. — «Но горисполком должен будет полностью отказаться от благоустройства города, ремонта крыш жилого фонда и некоторых других программ, а все средства направлять на содержание школ и больниц». Однако первый зам мэра выразил уверенность, что до конца текущего года ситуация с формированием бюджета-2006 исправится, и властям города не придется прибегать к радикальным мерам.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.057