ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Біженці з Херсонщини можуть звертатися за допомогою на “гарячу лінію” Херсонської ОВА
14:04 / 16.08.2022

ОДЕСА, 16 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Ярослава Янушевича.

У своєму повідомленні Ярослав Янушевич сказав:

Жителі Херсонщини, ви не маєте залишатися сам на сам зі своїми проблемами 🇺🇦

Якщо ви покинули тимчасово окупований регіон та потребуєте допомоги або консультації — звертайтеся на “гарячу лінію” Херсонської ОВА‼️

Якщо ви залишилися жити в тимчасово окупованих громадах області — звертайтеся на “гарячу лінію” Херсонської ОВА‼️

📞0800330951

✍️Якщо не маєте можливості зателефонувати — пишіть у месенджери за цим номером 📲 +380930119596 (Viber, Telegram, WhatsApp або Signal).

Вас вислухають та допоможуть у вирішенні вашої проблеми, тому телефонуйте/пишіть!

➡️Також слідкуйте за офіційною інформацією на моїх сторінках у соцмережах:

🔗Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100084320253840

🔗Telegram: https://t.me/khersonskaODA

На цих сторінках оперативно публікую інформацію про ситуацію на Херсонщині.

Крім того, якщо хтось з ваших знайомих чи близьких став жертвою насильницького зникнення, або ви стали свідками викрадення людини, повідомляйте на «гарячу лінію» ГО «КримСОС» з питань цивільних заручників та насильницьких зникнень (WhatsApp, Signal)

+38 097 327 69 56

+38 095 931 00 65

Тримаємося! Зустрінемося вдома🇺🇦


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.126