![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Ярослав Янушевич: хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 28 грудня
14:57 / 29.12.2022
ОДЕСА, 29 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича. У своєму повідомленні Ярослав Янушевич сказав: Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 28 грудня 👇 ⏺Фахівці Vodafone та Lifecell відновили роботу 4 базових станцій у Херсоні: 1 у Суворовському, 2 у Дніпровському та 1 у Корабельному районах міста. Київстар відновив 3 базові станції: в селах Киселівка та Миролюбівка Херсонського району, а також у селі Новорайськ Бериславського району. Нині на звільненій Херсонщині працює 187 базових та 2 пересувні станції. ⏺Для відновлення світла на Херсонщині працює 28 бригад – це 118 робітників та 40 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, що живлять населені Мар’янське, Берислав, Благодатне, Твердомедове, Любимівку, Херсон, Наддніпрянське та Зеленівку. ⏺Над відновленням пошкоджених російськими обстрілами будівель у Херсоні працювало 37 осіб – ХОКАРС, ДСНС, КП “Парки Херсона” та будівельники. Першочергові ремонтні роботи проведено за 8 адресами. Загалом перекрито OSB-листами 85 пошкоджених вікон. ⏺Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Нині фахівцям вдалося розчистити майже 383 кілометри доріг місцевого значення. ⏺Вибухотехніки Нацполіції обстежили понад 3 гектари територій, вилучили 11 вибухонебезпечних предметів, знищили – 19. Піротехніки ДСНС обстежили понад 10 гектар територій, вилучили та знешкодили 96 вибухонебезпечних предметів. ⏺До Бериславської ЦРЛ доставлено потужний дизельний генератор на 110 кВ, наданих посольством Ізраїлю. Працюємо далі! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
15:42 28.05.2026
15:10 28.05.2026
14:56 28.05.2026
14:06 28.05.2026
13:38 28.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |