![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 19 серпня
17:01 / 20.08.2023
ОДЕСА, 20 СЕРПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 19 серпня👇 ✅Для відновлення світла на Херсонщині працювали 17 бригад – це 75 робітників та 20 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Ольгине, Миколаївку, Нововоронцовку, Краснолюбецьк, Трифонівку, Херсон, Комишани, Олександрівку, Білозерку та Зеленівку. ✅У Херсоні заживили близько 500 споживачів, які тривалий були без світла через підтоплення. ✅Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 з робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 5 адресами. Там OSB-листами закрили 99 вікон, з них 14 – у житлових будинках та 85 – соціальних обʼєктах. ✅Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 73890,9 гектара територій, з них 62771,4 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 92,6 тис. вибухонебезпечних предметів. ✅З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 101 людину, з них 14 дітей. Потягом виїхали 22 жителі області, автотранспортом – 79. ✅Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 61 продуктовий набір, 11650 буханок хліба, 9000 банок консерви, 250 порцій готових обідів та 1560 літрів питної води. Також людям передали 9 будівельних наборів та 89 гігієнічних наборів. ✅За сприяння МОЗ благодійний фонд ІВІК» доставив 40 кондиціонерів до тимчасових прихистків та лікарень Херсона. Працюємо далі! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026
17:55 14.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |