![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 8 жовтня
14:20 / 09.10.2024
ОДЕСА, 09 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 8 жовтня👇 ✅Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 153 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Братське, Потьомкине, Велику Олександрівку, Новодмитрівку, Нововоскресенське, Любимівку, Архангельське, Велику Олександрівку, Херсон, Благодатне, Миролюбівку, Комишани, Зимівник, Чорнобаївку, Зеленівку та Степанівку. ✅Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 58 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 16 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 285 вікон. ✅Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 382 514,5 гектарів територій, з них 347 810,1 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 207,5 тис. вибухонебезпечних предметів. ✅З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 13 жителів, з них – 2 дитини. ✅Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 250 порцій гарячих обідів, 2930 буханок хліба , 945 продуктових наборів та 760 літрів питної води. Також люди отримали 168 кубометрів дров. Працюємо далі! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
16:02 13.02.2026
15:59 13.02.2026
15:28 13.02.2026
14:15 13.02.2026
13:30 13.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.196 |