![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На Херсонщині почали працювати 3 нові мобільні медбригади
17:29 / 06.02.2026
ОДЕСА, 06 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: На Херсонщині запрацювали три нові мобільні медичні бригади Українського Червоного Хреста. Протягом минулого місяця фахівці надали понад 600 консультацій місцевим жителям. Наразі команди здійснюють регулярні виїзди до Високопільської, Калинівської, Тягинської, Бериславської та Новорайської громад. У складі кожної бригади працює сімейний лікар, медична сестра та водій. Вони проводять первинні огляди, оцінюють загальний стан здоров’я, проводять базову діагностику та надають консультації. Допомога доступна для всіх категорій населення, зокрема переселенців, людей з інвалідністю, людей старшого віку та дітей. Графік виїздів формується Центрами первинної медико-санітарної допомоги спільно з представниками Червоного Хреста. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».
Останні новини:
18:06 13.05.2026
17:26 13.05.2026
17:11 13.05.2026
16:15 13.05.2026
16:08 13.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |