ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«С повышением цен на газ для населения цены на квартиры в Херсоне существенно не изменятся», — мнение
15:07 / 21.07.2010

ХЕРСОН, 21 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С повышением розничных цен на природный газ для населения и предельных цен для предприятий коммунальной теплоэнергетики на 50% с 1 августа 2010 года цены на квартиры в Херсоне существенно не изменятся, считает представитель «Херсонского центра недвижимости» Юрий Стешенко, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом он сообщил агентству сегодня, 21 июля.

«Думаю, на цены на первичном и вторичном рынках недвижимости Херсона в целом сохранятся на прежнем уровне», — сказал он.

По мнению Ю. Стешенко, повышение розничных цен на природный газ для населения может оказать влияние на повышение стоимости аренды квартир.

«Квартиросъемщики будут снимать квартиры меньшие по площади и по количеству комнат, переезжать в более компактное жилье», — отметил специалист.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:42 29.12.2025
14:09 29.12.2025
13:57 29.12.2025
13:53 29.12.2025
13:44 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.761