ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Губернатор прогнозирует потерю работы для 2 тысяч человек в Херсонской области в 2009 году
13:45 / 02.02.2009

ХЕРСОН, 02 ФЕВРАЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 2009 году дополнительно на рынок труда могут выйти до 2 тыс. человек, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил херсонский губернатор Борис Силенков в ходе интернет-конференции.

«Мы совместно со Службой занятости уже изучаем возможности их трудоустройства или смены их квалификации. В рамках сохранения стабильной экономической ситуации в регионе мы предполагаем запретить повышение тарифов на услуги ЖКХ, проезд в общественном транспорте», — добавил он.

Губернатор также добавил, что невзирая на кризис, рост промышленного производства в регионе прогнозируется в 2009 году на уровне 0,8% при фактическом показателе данного параметра по итогам 2008 года 1,2%. Также ожидается замедление индекса потребительских цен (инфляции) в области до 9,1% (фактический показатель 2008 года — 21,9%). «Поэтому я уверен, что из кризиса Херсонщина выйдет значительно сильнее, и будут выведены из «тени» множество коррупционных схем», — дополнил Б. Силенков.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
08:58 23.03.2026
08:46 23.03.2026
08:43 23.03.2026
08:02 23.03.2026
14:02 22.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.123