ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Шоу английских ретросамолетов состоится в аэропорту «Херсон» 9 июля
16:44 / 05.07.2013

ХЕРСОН, 05 ИЮЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Авиашоу и выставка ретросамолетов при участии британского «Клуба любителей старинной авиации «Air Squadron» состоится в Херсоне 9 июля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 5 июля, в пресс-службе Херсонской областной государственной администрации.

Как отметили в пресс-службе, «Аэропорт «Херсон» активно развивается и завоевывает авторитет на международной авиационной арене. Показательным является то, что при участии самолетов «Клуба любителей старинной авиации «Air Squadron» (Англия) в количестве 9 самолетов в следующий вторник, 9 июля, в херсонском небе состоится яркое авиашоу и выставка ретросамолетов.

Прилеты самолетов в аэропорт Херсон начнутся с 10:00, вылеты — начиная с 13:00 (время может измениться из-за метеоусловий)».

На показ самолетов приглашаются все желающие. Вход на просмотровые стоянки свободный.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.996