ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Ограничения на ввоз и реализацию в Казахстане алкогольной продукции из Украины не коснутся «ДМК «Таврия»
16:18 / 23.05.2014

ХЕРСОН, 23 МАЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — «Дом марочных коньяков «Таврия», не только не прекратит поставлять коньяк в Казахстан, в связи с введенными ограничениями, но и будет наращивать объемы своих поставок, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 23 мая, в пресс-службе «Дома марочных коньяков «Таврия», комментируя обнародованное накануне сообщение Миндоходов об ограничениях на ввоз и реализацию в Казахстане алкогольной продукции из Украины.

По сообщению пресс-службы, ««Дом марочных коньяков «Таврия», не только не прекратит поставлять коньяк в Казахстан, но и будет наращивать объемы своих поставок. Очередная партия таврийского коньяка на днях успешно прошла таможенное оформление и поступила в продажу в казахские торговые сети. Это свидетельствует о полном соответствии и качества, и маркировки продукции ДМК «Таврия» Техническому регламенту «О безопасности алкогольной продукции» Таможенного Союза и требованиям законодательства Республики Казахстан.

Поэтому, ожидаемые с 1 июня ограничения в части ввоза и реализации на территории страны алкогольной продукции из Украины, Италии, Франции, Шотландии, России, Белоруссии и других стран, коньяков от ДМК «Таврия» не коснутся».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:43 09.01.2026
17:32 09.01.2026
17:25 09.01.2026
17:03 09.01.2026
16:31 09.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.340